Current Weather Cap-Saint-Ignace
Current weather for the city of Cap-Saint-Ignace. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
3°C
feels like -1°C
| wind | 0 mph |
|---|---|
| wind gusts | 16 mph |
| pressure | 1011 hPa |
| humidity | 65 % |
| cloud cover | 24 % |
| dew point | -3°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 2. 5.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -2°C |
| Average: | 9°C |
