- Weather
- Italy
- Emilia-Romagna
- Caorso
Current Weather Caorso
Current weather for the city of Caorso. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Wind
Valid from 30. 4. (02:00) to 30. 4. (19:00)
Thunderstorms
Valid to 30. 4. (02:00)
19°C
feels like 17°C
| wind | 11 mph |
|---|---|
| wind gusts | 25 mph |
| pressure | 1015 hPa |
| humidity | 57 % |
| cloud cover | 67 % |
| dew point | 11°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 29. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 2°C |
| Average: | 15°C |
