Current Weather Cancello e Arnone
Current weather for the city of Cancello e Arnone. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Rain
Valid to 2. 4. (02:00)
Wind
Valid to 2. 4. (02:00)
Snowfall
Valid to 1. 4. (02:00)
Thunderstorms
Valid to 1. 4. (02:00)
9°C
feels like 7°C
| wind | 18 mph |
|---|---|
| wind gusts | 40 mph |
| pressure | 1002 hPa |
| humidity | 59 % |
| cloud cover | 96 % |
| dew point | 3°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 31. 3.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | 6°C |
| Average: | 13°C |
