Current Weather Căiuţi-Sat
Current weather for the city of Căiuţi-Sat. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
9°C
feels like 7°C
| wind | 8 mph |
|---|---|
| wind gusts | 10 mph |
| pressure | 1025 hPa |
| humidity | 39 % |
| cloud cover | 79 % |
| dew point | -5°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 4.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 3°C |
| Average: | 15°C |
