- Weather
- France
- Île-de-France Region
- Briis-sous-Forges
Current Weather Briis-sous-Forges
Current weather for the city of Briis-sous-Forges. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
15°C
feels like 13°C
| wind | 14 mph |
|---|---|
| wind gusts | 25 mph |
| pressure | 1022 hPa |
| humidity | 68 % |
| cloud cover | 65 % |
| dew point | 8°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 5. 4.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | 0°C |
| Average: | 8°C |
