- Weather
- France
- Île-de-France Region
- Brétigny-sur-Orge
Current Weather Brétigny-sur-Orge
Current weather for the city of Brétigny-sur-Orge. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
15°C
feels like 14°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 9 mph |
| pressure | 1021 hPa |
| humidity | 30 % |
| cloud cover | 92 % |
| dew point | 1°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 26. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 0°C |
| Average: | 12°C |
