- Weather
- France
- Auvergne-Rhône-Alpes
- Brassac-les-Mines
Current Weather Brassac-les-Mines
Current weather for the city of Brassac-les-Mines. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
5°C
feels like 1°C
| wind | 12 mph |
|---|---|
| wind gusts | 23 mph |
| pressure | 1027 hPa |
| humidity | 67 % |
| cloud cover | 72 % |
| dew point | 0°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 31. 3.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -4°C |
| Average: | 9°C |
