- Weather
- United States of America
- Ohio
- Bradner
Current Weather Bradner
Current weather for the city of Bradner. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Flood Warning
Valid to 1. 4. (14:00)
5°C
feels like 0°C
| wind | 14 mph |
|---|---|
| wind gusts | 25 mph |
| pressure | 1021 hPa |
| humidity | 89 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 3°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 1. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | -8°C |
| Average: | 8°C |
