Current Weather Boron
Current weather for the city of Boron. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Wind
Valid to 1. 4. (22:20)
19°C
feels like 18°C
| wind | 16 mph |
|---|---|
| wind gusts | 34 mph |
| pressure | 1012 hPa |
| humidity | 34 % |
| cloud cover | 30 % |
| dew point | 3°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 1. 4.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 1°C |
| Average: | 15°C |
