- Weather
- France
- Auvergne-Rhône-Alpes
- Bons-en-Chablais
Current Weather Bons-en-Chablais
Current weather for the city of Bons-en-Chablais. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
10°C
feels like 9°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 4 mph |
| pressure | 1020 hPa |
| humidity | 53 % |
| cloud cover | 16 % |
| dew point | 2°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 27. 4.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | -2°C |
| Average: | 9°C |
