- Weather
- Republic of Panama
- Bocas del Toro
- Bocas Town
Current Weather Bocas Town
Current weather for the city of Bocas Town. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
29°C
feels like 31°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 5 mph |
| pressure | 1011 hPa |
| humidity | 70 % |
| cloud cover | 85 % |
| dew point | 23°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 26. 4.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 24°C |
| Average: | 27°C |
