- Weather
- Republic of Albania
- Dibër
- Bllata e Epërme
Current Weather Bllata e Epërme
Current weather for the city of Bllata e Epërme. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Rain
Valid to 2. 4. (17:00)
5°C
feels like 4°C
| wind | 1 mph |
|---|---|
| wind gusts | 1 mph |
| pressure | 1001 hPa |
| humidity | 83 % |
| cloud cover | 20 % |
| dew point | 4°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 3. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -6°C |
| Average: | 10°C |
