- Weather
- France
- Brittany Region
- Binic
Current Weather Binic
Current weather for the city of Binic. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Moderate Thunderstorms
Valid from 2. 5. (00:00) to 3. 5. (00:00)
16°C
feels like 16°C
| wind | 12 mph |
|---|---|
| wind gusts | 15 mph |
| pressure | 1021 hPa |
| humidity | 71 % |
| cloud cover | 49 % |
| dew point | 11°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 1. 5.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 3°C |
| Average: | 12°C |
