- Weather
- United States of America
- California
- Bertsch-Oceanview
Current Weather Bertsch-Oceanview
Current weather for the city of Bertsch-Oceanview. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
15°C
feels like 15°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 7 mph |
| pressure | 1025 hPa |
| humidity | 35 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | -1°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 3. 4.
| MAX: | 18°C |
| MIN: | 5°C |
| Average: | 10°C |
