- Weather
- United States of America
- California
- Bermuda Dunes
Current Weather Bermuda Dunes
Current weather for the city of Bermuda Dunes. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
16°C
feels like 16°C
| wind | 9 mph |
|---|---|
| wind gusts | 6 mph |
| pressure | 1012 hPa |
| humidity | 18 % |
| cloud cover | 3 % |
| dew point | -9°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 27. 4.
| MAX: | 38°C |
| MIN: | 7°C |
| Average: | 23°C |
