- Weather
- Kingdom of Belgium
- Walloon Region
- Bas-Warneton
Current Weather Bas-Warneton
Current weather for the city of Bas-Warneton. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
13°C
feels like 10°C
| wind | 20 mph |
|---|---|
| wind gusts | 34 mph |
| pressure | 1019 hPa |
| humidity | 68 % |
| cloud cover | 67 % |
| dew point | 6°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 5. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -1°C |
| Average: | 8°C |
