Current Weather Bar-sur-Seine
Current weather for the city of Bar-sur-Seine. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Moderate Thunderstorms
Valid from 3. 5. (10:00) to 4. 5. (00:00)
14°C
feels like 13°C
| wind | 7 mph |
|---|---|
| wind gusts | 14 mph |
| pressure | 1014 hPa |
| humidity | 64 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 6°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 3. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 3°C |
| Average: | 13°C |
