- Weather
- Philippines
- Central Luzon
- Baquero Norte
Current Weather Baquero Norte
Current weather for the city of Baquero Norte. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
24°C
feels like 25°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 5 mph |
| pressure | 1010 hPa |
| humidity | 78 % |
| cloud cover | 10 % |
| dew point | 20°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 4. 4.
| MAX: | 38°C |
| MIN: | 22°C |
| Average: | 29°C |
