Current Weather Ban Keng-Ông
Current weather for the city of Ban Keng-Ông. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
34°C
feels like 36°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 6 mph |
| pressure | 1006 hPa |
| humidity | 35 % |
| cloud cover | 74 % |
| dew point | 17°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 26. 4.
| MAX: | 39°C |
| MIN: | 23°C |
| Average: | 30°C |
