- Weather
- United States of America
- Michigan
- Atlantic Mine
Current Weather Atlantic Mine
Current weather for the city of Atlantic Mine. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Winter Storm
Valid to 2. 4. (09:20)
1°C
feels like -3°C
| wind | 13 mph |
|---|---|
| wind gusts | 25 mph |
| pressure | 1018 hPa |
| humidity | 100 % |
| cloud cover | 92 % |
| dew point | 1°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 5. 4.
| MAX: | 17°C |
| MIN: | -15°C |
| Average: | 0°C |
