- Weather
- Russia
- Tatarstan Republic
- Ashabash
Current Weather Ashabash
Current weather for the city of Ashabash. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
3°C
feels like -1°C
| wind | 10 mph |
|---|---|
| wind gusts | 15 mph |
| pressure | 1005 hPa |
| humidity | 96 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 3°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 4. 4.
| MAX: | 15°C |
| MIN: | -15°C |
| Average: | 1°C |
