- Weather
- France
- Bourgogne-Franche-Comté
- Arnay-le-Duc
Current Weather Arnay-le-Duc
Current weather for the city of Arnay-le-Duc. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
6°C
feels like 7°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 2 mph |
| pressure | 1018 hPa |
| humidity | 82 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 2°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 25. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 0°C |
| Average: | 12°C |
