- Weather
- Russia
- Karachayevo-Cherkesiya Republic
- Ali-Berdukovskiy
Current Weather Ali-Berdukovskiy
Current weather for the city of Ali-Berdukovskiy. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
9°C
feels like 9°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 9 mph |
| pressure | 1017 hPa |
| humidity | 60 % |
| cloud cover | 97 % |
| dew point | 5°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 29. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | -3°C |
| Average: | 12°C |
