- Weather
- State of Israel
- Central District
- Aẖi‘ezer
Current Weather Aẖi‘ezer
Current weather for the city of Aẖi‘ezer. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
16°C
feels like 16°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 12 mph |
| pressure | 1016 hPa |
| humidity | 66 % |
| cloud cover | 46 % |
| dew point | 10°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 3. 4.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 9°C |
| Average: | 17°C |
