- Weather
- Russia
- Pskov Oblast
- Tryapy
Tryapy: Long-term weather forecast for 14 days
The long-term weather forecast is updated 4 times a day. For the city of Tryapy, you can also view hourly weather forecast or 30-day monthly weather forecast.
Min °CMax °C
Today
26. 4.
0°C
5°C
| Min Temperature: | 0°C |
| Max Temperature: | 5°C |
|
Morning
2°C
|
Afternoon
4°C
|
Evening
3°C
|
||
|
wind
gusts
|
55
103
|
56
118
|
61
121
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
997 hPa
|
1000 hPa
|
1002 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
3°C
|
5°C
|
3°C
|
Next Week
Tomorrow
27. 4.
0°C
9°C
| Min Temperature: | 0°C |
| Max Temperature: | 9°C |
|
Morning
3°C
|
Afternoon
8°C
|
Evening
5°C
|
||
|
wind
gusts
|
62
126
|
64
126
|
48
103
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1006 hPa
|
1008 hPa
|
1009 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
5°C
|
11°C
|
5°C
|
Tuesday
28. 4.
-1°C
9°C
| Min Temperature: | -1°C |
| Max Temperature: | 9°C |
|
Morning
4°C
|
Afternoon
8°C
|
Evening
5°C
|
||
|
wind
gusts
|
50
105
|
49
107
|
36
97
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1012 hPa
|
1013 hPa
|
1015 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
5°C
|
9°C
|
5°C
|
Wednesday
29. 4.
-1°C
7°C
| Min Temperature: | -1°C |
| Max Temperature: | 7°C |
|
Morning
4°C
|
Afternoon
7°C
|
Evening
5°C
|
||
|
wind
gusts
|
30
63
|
35
63
|
27
61
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1019 hPa
|
1020 hPa
|
1022 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
6°C
|
9°C
|
5°C
|
Thursday
30. 4.
-2°C
10°C
| Min Temperature: | -2°C |
| Max Temperature: | 10°C |
|
Morning
6°C
|
Afternoon
9°C
|
Evening
6°C
|
||
|
wind
gusts
|
29
66
|
35
68
|
29
55
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1024 hPa
|
1022 hPa
|
1022 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
8°C
|
10°C
|
5°C
|
Friday
1. 5.
1°C
13°C
| Min Temperature: | 1°C |
| Max Temperature: | 13°C |
|
Morning
7°C
|
Afternoon
12°C
|
Evening
9°C
|
||
|
wind
gusts
|
17
38
|
21
42
|
14
36
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1025 hPa
|
1024 hPa
|
1024 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
9°C
|
15°C
|
9°C
|
Next Weekend
Saturday
2. 5.
3°C
19°C
| Min Temperature: | 3°C |
| Max Temperature: | 19°C |
|
Morning
11°C
|
Afternoon
18°C
|
Evening
15°C
|
||
|
wind
gusts
|
16
69
|
25
77
|
16
69
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1024 hPa
|
1022 hPa
|
1021 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
14°C
|
21°C
|
15°C
|
Sunday
3. 5.
7°C
16°C
| Min Temperature: | 7°C |
| Max Temperature: | 16°C |
|
Morning
10°C
|
Afternoon
16°C
|
Evening
11°C
|
||
|
wind
gusts
|
14
58
|
20
54
|
7
47
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1019 hPa
|
1017 hPa
|
1016 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
12°C
|
19°C
|
10°C
|
Next Week
Monday
4. 5.
7°C
17°C
| Min Temperature: | 7°C |
| Max Temperature: | 17°C |
|
Morning
11°C
|
Afternoon
17°C
|
Evening
12°C
|
||
|
wind
gusts
|
17
45
|
23
49
|
14
51
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1015 hPa
|
1013 hPa
|
1012 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
13°C
|
20°C
|
10°C
|
Tuesday
5. 5.
8°C
16°C
| Min Temperature: | 8°C |
| Max Temperature: | 16°C |
|
Morning
11°C
|
Afternoon
16°C
|
Evening
11°C
|
||
|
wind
gusts
|
15
59
|
17
49
|
10
45
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1013 hPa
|
1013 hPa
|
1013 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
12°C
|
19°C
|
10°C
|
Wednesday
6. 5.
6°C
15°C
| Min Temperature: | 6°C |
| Max Temperature: | 15°C |
|
Morning
10°C
|
Afternoon
15°C
|
Evening
10°C
|
||
|
wind
gusts
|
6
39
|
16
54
|
10
50
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1015 hPa
|
1014 hPa
|
1015 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
13°C
|
17°C
|
9°C
|
Thursday
7. 5.
5°C
15°C
| Min Temperature: | 5°C |
| Max Temperature: | 15°C |
|
Morning
9°C
|
Afternoon
15°C
|
Evening
9°C
|
||
|
wind
gusts
|
14
40
|
16
42
|
8
43
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1018 hPa
|
1018 hPa
|
1018 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
11°C
|
17°C
|
8°C
|
Friday
8. 5.
6°C
15°C
| Min Temperature: | 6°C |
| Max Temperature: | 15°C |
|
Morning
10°C
|
Afternoon
15°C
|
Evening
11°C
|
||
|
wind
gusts
|
5
58
|
11
56
|
2
60
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1019 hPa
|
1017 hPa
|
1017 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
11°C
|
17°C
|
10°C
|
Next Weekend
Saturday
9. 5.
9°C
15°C
| Min Temperature: | 9°C |
| Max Temperature: | 15°C |
|
Morning
12°C
|
Afternoon
15°C
|
Evening
10°C
|
||
|
wind
gusts
|
10
62
|
6
62
|
9
52
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1016 hPa
|
1015 hPa
|
1015 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
14°C
|
17°C
|
9°C
|
30-Day Monthly Weather Forecast
MON
TUE
WED
THU
FRI
SAT
SUN
1. 4.
14°/3°
2. 4.
13°/-3°
3. 4.
13°/-3°
4. 4.
7°/1°
5. 4.
9°/2°
6. 4.
8°/2°
7. 4.
7°/1°
8. 4.
5°/1°
9. 4.
6°/-2°
10. 4.
9°/-3°
11. 4.
12°/-1°
12. 4.
10°/1°
13. 4.
12°/1°
14. 4.
16°/0°
15. 4.
15°/1°
16. 4.
13°/8°
17. 4.
14°/6°
18. 4.
12°/3°
19. 4.
7°/0°
20. 4.
11°/-3°
21. 4.
14°/-1°
22. 4.
16°/0°
23. 4.
8°/1°
24. 4.
12°/-2°
25. 4.
12°/0°
26. 4.
5°/0°
27. 4.
9°/0°
28. 4.
9°/-1°
29. 4.
7°/-1°
30. 4.
10°/-2°
What it means
precipitation
12 %
