Styag: Long-term weather forecast for 14 days
The long-term weather forecast is updated 4 times a day. For the city of Styag, you can also view hourly weather forecast or 30-day monthly weather forecast.
Min °CMax °C
Today
5. 4.
3°C
13°C
| Min Temperature: | 3°C |
| Max Temperature: | 13°C |
|
Morning
6°C
|
Afternoon
12°C
|
Evening
10°C
|
||
|
wind
gusts
|
55
99
|
60
100
|
28
79
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1016 hPa
|
1015 hPa
|
1014 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
8°C
|
15°C
|
8°C
|
Next Week
Tomorrow
6. 4.
5°C
10°C
| Min Temperature: | 5°C |
| Max Temperature: | 10°C |
|
Morning
9°C
|
Afternoon
7°C
|
Evening
6°C
|
||
|
wind
gusts
|
50
76
|
63
115
|
59
103
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1010 hPa
|
1010 hPa
|
1010 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
10°C
|
9°C
|
5°C
|
Tuesday
7. 4.
3°C
6°C
| Min Temperature: | 3°C |
| Max Temperature: | 6°C |
|
Morning
4°C
|
Afternoon
6°C
|
Evening
4°C
|
||
|
wind
gusts
|
68
103
|
70
105
|
49
94
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1006 hPa
|
1006 hPa
|
1007 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
6°C
|
8°C
|
4°C
|
Wednesday
8. 4.
2°C
8°C
| Min Temperature: | 2°C |
| Max Temperature: | 8°C |
|
Morning
4°C
|
Afternoon
7°C
|
Evening
7°C
|
||
|
wind
gusts
|
46
77
|
51
81
|
48
78
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1013 hPa
|
1015 hPa
|
1016 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
4°C
|
8°C
|
7°C
|
Thursday
9. 4.
1°C
6°C
| Min Temperature: | 1°C |
| Max Temperature: | 6°C |
|
Morning
2°C
|
Afternoon
6°C
|
Evening
4°C
|
||
|
wind
gusts
|
59
89
|
62
88
|
40
78
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1020 hPa
|
1020 hPa
|
1021 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
3°C
|
9°C
|
3°C
|
Friday
10. 4.
-3°C
9°C
| Min Temperature: | -3°C |
| Max Temperature: | 9°C |
|
Morning
2°C
|
Afternoon
8°C
|
Evening
6°C
|
||
|
wind
gusts
|
37
57
|
39
57
|
24
49
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1023 hPa
|
1022 hPa
|
1023 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
5°C
|
12°C
|
5°C
|
Next Weekend
Saturday
11. 4.
0°C
10°C
| Min Temperature: | 0°C |
| Max Temperature: | 10°C |
|
Morning
4°C
|
Afternoon
9°C
|
Evening
6°C
|
||
|
wind
gusts
|
13
38
|
14
42
|
19
41
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1026 hPa
|
1026 hPa
|
1027 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
8°C
|
15°C
|
4°C
|
Sunday
12. 4.
-1°C
12°C
| Min Temperature: | -1°C |
| Max Temperature: | 12°C |
|
Morning
3°C
|
Afternoon
12°C
|
Evening
7°C
|
||
|
wind
gusts
|
15
52
|
8
40
|
11
37
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1029 hPa
|
1028 hPa
|
1029 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
4°C
|
17°C
|
5°C
|
Next Week
Monday
13. 4.
5°C
14°C
| Min Temperature: | 5°C |
| Max Temperature: | 14°C |
|
Morning
7°C
|
Afternoon
14°C
|
Evening
10°C
|
||
|
wind
gusts
|
21
49
|
28
46
|
20
46
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1031 hPa
|
1029 hPa
|
1028 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
9°C
|
19°C
|
8°C
|
Tuesday
14. 4.
6°C
16°C
| Min Temperature: | 6°C |
| Max Temperature: | 16°C |
|
Morning
9°C
|
Afternoon
16°C
|
Evening
11°C
|
||
|
wind
gusts
|
18
46
|
21
45
|
4
30
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1027 hPa
|
1024 hPa
|
1023 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
11°C
|
21°C
|
10°C
|
Wednesday
15. 4.
8°C
15°C
| Min Temperature: | 8°C |
| Max Temperature: | 15°C |
|
Morning
9°C
|
Afternoon
15°C
|
Evening
10°C
|
||
|
wind
gusts
|
24
54
|
19
51
|
15
51
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1025 hPa
|
1023 hPa
|
1023 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
11°C
|
18°C
|
9°C
|
Thursday
16. 4.
7°C
15°C
| Min Temperature: | 7°C |
| Max Temperature: | 15°C |
|
Morning
9°C
|
Afternoon
15°C
|
Evening
9°C
|
||
|
wind
gusts
|
15
49
|
13
47
|
6
45
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1024 hPa
|
1022 hPa
|
1023 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
11°C
|
19°C
|
8°C
|
Friday
17. 4.
6°C
15°C
| Min Temperature: | 6°C |
| Max Temperature: | 15°C |
|
Morning
9°C
|
Afternoon
15°C
|
Evening
10°C
|
||
|
wind
gusts
|
5
32
|
11
36
|
5
37
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1024 hPa
|
1022 hPa
|
1022 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
11°C
|
19°C
|
8°C
|
Next Weekend
Saturday
18. 4.
7°C
15°C
| Min Temperature: | 7°C |
| Max Temperature: | 15°C |
|
Morning
9°C
|
Afternoon
15°C
|
Evening
10°C
|
||
|
wind
gusts
|
5
51
|
10
53
|
2
49
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1022 hPa
|
1021 hPa
|
1021 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
11°C
|
19°C
|
8°C
|
30-Day Monthly Weather Forecast
MON
TUE
WED
THU
FRI
SAT
SUN
1. 4.
16°/8°
2. 4.
16°/6°
3. 4.
16°/7°
4. 4.
14°/1°
5. 4.
13°/3°
6. 4.
10°/5°
7. 4.
6°/3°
8. 4.
8°/2°
9. 4.
6°/1°
10. 4.
9°/-3°
11. 4.
10°/0°
12. 4.
12°/-1°
13. 4.
14°/5°
14. 4.
16°/6°
15. 4.
15°/8°
16. 4.
15°/7°
17. 4.
15°/6°
18. 4.
15°/7°
19. 4.
14°/6°
20. 4.
12°/7°
21. 4.
16°/6°
22. 4.
16°/8°
23. 4.
16°/7°
24. 4.
15°/8°
25. 4.
12°/7°
26. 4.
13°/6°
27. 4.
14°/6°
28. 4.
14°/7°
29. 4.
14°/6°
30. 4.
15°/7°
What it means
precipitation
12 %
