Sachet: Long-term weather forecast for 14 days
The long-term weather forecast is updated 4 times a day. For the city of Sachet, you can also view hourly weather forecast or 30-day monthly weather forecast.
Min °CMax °C
Today
12. 5.
-2°C
11°C
| Min Temperature: | -2°C |
| Max Temperature: | 11°C |
|
Morning
7°C
|
Afternoon
11°C
|
Evening
4°C
|
||
|
wind
gusts
|
18
90
|
53
112
|
20
73
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1004 hPa
|
1006 hPa
|
1010 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
8°C
|
13°C
|
4°C
|
Tomorrow
13. 5.
-2°C
11°C
| Min Temperature: | -2°C |
| Max Temperature: | 11°C |
|
Morning
7°C
|
Afternoon
13°C
|
Evening
7°C
|
||
|
wind
gusts
|
4
53
|
16
67
|
11
66
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1010 hPa
|
1007 hPa
|
1007 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
9°C
|
14°C
|
7°C
|
Thursday
14. 5.
3°C
8°C
| Min Temperature: | 3°C |
| Max Temperature: | 8°C |
|
Morning
7°C
|
Afternoon
7°C
|
Evening
5°C
|
||
|
wind
gusts
|
5
100
|
4
97
|
7
125
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1004 hPa
|
1001 hPa
|
1000 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
8°C
|
8°C
|
5°C
|
Friday
15. 5.
1°C
4°C
| Min Temperature: | 1°C |
| Max Temperature: | 4°C |
|
Morning
4°C
|
Afternoon
5°C
|
Evening
5°C
|
||
|
wind
gusts
|
0
72
|
7
111
|
0
89
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1002 hPa
|
1003 hPa
|
1004 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
3°C
|
4°C
|
5°C
|
This Weekend
Saturday
16. 5.
-1°C
6°C
| Min Temperature: | -1°C |
| Max Temperature: | 6°C |
|
Morning
4°C
|
Afternoon
6°C
|
Evening
4°C
|
||
|
wind
gusts
|
6
45
|
13
89
|
12
91
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1004 hPa
|
1004 hPa
|
1006 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
4°C
|
6°C
|
3°C
|
Sunday
17. 5.
-3°C
11°C
| Min Temperature: | -3°C |
| Max Temperature: | 11°C |
|
Morning
7°C
|
Afternoon
11°C
|
Evening
8°C
|
||
|
wind
gusts
|
18
94
|
3
40
|
3
34
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1011 hPa
|
1011 hPa
|
1014 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
6°C
|
12°C
|
7°C
|
Next Week
Monday
18. 5.
1°C
11°C
| Min Temperature: | 1°C |
| Max Temperature: | 11°C |
|
Morning
8°C
|
Afternoon
13°C
|
Evening
9°C
|
||
|
wind
gusts
|
5
40
|
7
39
|
2
24
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1017 hPa
|
1016 hPa
|
1018 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
9°C
|
14°C
|
9°C
|
Tuesday
19. 5.
4°C
14°C
| Min Temperature: | 4°C |
| Max Temperature: | 14°C |
|
Morning
9°C
|
Afternoon
13°C
|
Evening
11°C
|
||
|
wind
gusts
|
4
39
|
3
27
|
0
13
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1019 hPa
|
1020 hPa
|
1021 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
10°C
|
14°C
|
10°C
|
Wednesday
20. 5.
5°C
16°C
| Min Temperature: | 5°C |
| Max Temperature: | 16°C |
|
Morning
10°C
|
Afternoon
19°C
|
Evening
14°C
|
||
|
wind
gusts
|
8
14
|
3
17
|
0
12
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1023 hPa
|
1021 hPa
|
1020 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
10°C
|
20°C
|
12°C
|
Thursday
21. 5.
6°C
17°C
| Min Temperature: | 6°C |
| Max Temperature: | 17°C |
|
Morning
11°C
|
Afternoon
20°C
|
Evening
14°C
|
||
|
wind
gusts
|
11
17
|
4
21
|
3
14
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1022 hPa
|
1020 hPa
|
1021 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
11°C
|
21°C
|
13°C
|
Friday
22. 5.
7°C
19°C
| Min Temperature: | 7°C |
| Max Temperature: | 19°C |
|
Morning
12°C
|
Afternoon
24°C
|
Evening
16°C
|
||
|
wind
gusts
|
7
12
|
6
14
|
0
14
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1022 hPa
|
1020 hPa
|
1019 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
13°C
|
26°C
|
15°C
|
Next Weekend
Saturday
23. 5.
9°C
19°C
| Min Temperature: | 9°C |
| Max Temperature: | 19°C |
|
Morning
14°C
|
Afternoon
23°C
|
Evening
15°C
|
||
|
wind
gusts
|
5
12
|
11
15
|
0
18
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1020 hPa
|
1017 hPa
|
1016 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
14°C
|
25°C
|
14°C
|
Sunday
24. 5.
9°C
16°C
| Min Temperature: | 9°C |
| Max Temperature: | 16°C |
|
Morning
12°C
|
Afternoon
20°C
|
Evening
14°C
|
||
|
wind
gusts
|
1
12
|
0
15
|
2
21
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1017 hPa
|
1016 hPa
|
1016 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
13°C
|
21°C
|
13°C
|
Next Week
Monday
25. 5.
8°C
15°C
| Min Temperature: | 8°C |
| Max Temperature: | 15°C |
|
Morning
11°C
|
Afternoon
19°C
|
Evening
14°C
|
||
|
wind
gusts
|
7
21
|
3
22
|
0
26
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1018 hPa
|
1016 hPa
|
1016 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
11°C
|
20°C
|
13°C
|
30-Day Monthly Weather Forecast
MON
TUE
WED
THU
FRI
SAT
SUN
1. 5.
14°/0°
2. 5.
17°/3°
3. 5.
18°/7°
4. 5.
15°/6°
5. 5.
8°/4°
6. 5.
8°/4°
7. 5.
9°/2°
8. 5.
12°/3°
9. 5.
14°/4°
10. 5.
11°/5°
11. 5.
8°/3°
12. 5.
11°/-2°
13. 5.
11°/-2°
14. 5.
8°/3°
15. 5.
4°/1°
16. 5.
6°/-1°
17. 5.
11°/-3°
18. 5.
11°/1°
19. 5.
14°/4°
20. 5.
16°/5°
21. 5.
17°/6°
22. 5.
19°/7°
23. 5.
19°/9°
24. 5.
16°/9°
25. 5.
15°/8°
26. 5.
16°/7°
27. 5.
16°/9°
28. 5.
17°/9°
29. 5.
17°/9°
30. 5.
17°/8°
31. 5.
15°/9°
What it means
precipitation
12 %
