- Weather
- Russia
- Pskov Oblast
- Pyatchino
Pyatchino: Long-term weather forecast for 14 days
The long-term weather forecast is updated 4 times a day. For the city of Pyatchino, you can also view hourly weather forecast or 30-day monthly weather forecast.
Min °CMax °C
Today
5. 4.
2°C
6°C
| Min Temperature: | 2°C |
| Max Temperature: | 6°C |
|
Morning
3°C
|
Afternoon
5°C
|
Evening
3°C
|
||
|
wind
gusts
|
21
56
|
30
57
|
21
63
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1003 hPa
|
1007 hPa
|
1006 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
4°C
|
6°C
|
3°C
|
Next Week
Tomorrow
6. 4.
2°C
6°C
| Min Temperature: | 2°C |
| Max Temperature: | 6°C |
|
Morning
4°C
|
Afternoon
5°C
|
Evening
3°C
|
||
|
wind
gusts
|
42
93
|
45
97
|
24
76
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
998 hPa
|
998 hPa
|
997 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
5°C
|
6°C
|
3°C
|
Tuesday
7. 4.
1°C
8°C
| Min Temperature: | 1°C |
| Max Temperature: | 8°C |
|
Morning
2°C
|
Afternoon
7°C
|
Evening
4°C
|
||
|
wind
gusts
|
24
58
|
36
95
|
46
93
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1002 hPa
|
1006 hPa
|
1011 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
3°C
|
7°C
|
4°C
|
Wednesday
8. 4.
-2°C
5°C
| Min Temperature: | -2°C |
| Max Temperature: | 5°C |
|
Morning
1°C
|
Afternoon
5°C
|
Evening
1°C
|
||
|
wind
gusts
|
49
91
|
52
102
|
48
102
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1022 hPa
|
1024 hPa
|
1027 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
2°C
|
7°C
|
1°C
|
Thursday
9. 4.
-5°C
6°C
| Min Temperature: | -5°C |
| Max Temperature: | 6°C |
|
Morning
0°C
|
Afternoon
6°C
|
Evening
1°C
|
||
|
wind
gusts
|
35
78
|
36
79
|
23
71
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1031 hPa
|
1030 hPa
|
1029 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
2°C
|
8°C
|
1°C
|
Friday
10. 4.
-6°C
8°C
| Min Temperature: | -6°C |
| Max Temperature: | 8°C |
|
Morning
1°C
|
Afternoon
7°C
|
Evening
3°C
|
||
|
wind
gusts
|
9
43
|
14
44
|
12
41
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1026 hPa
|
1024 hPa
|
1024 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
5°C
|
11°C
|
2°C
|
Next Weekend
Saturday
11. 4.
-4°C
9°C
| Min Temperature: | -4°C |
| Max Temperature: | 9°C |
|
Morning
3°C
|
Afternoon
9°C
|
Evening
5°C
|
||
|
wind
gusts
|
10
40
|
18
42
|
17
42
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1026 hPa
|
1025 hPa
|
1025 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
6°C
|
12°C
|
4°C
|
Sunday
12. 4.
-2°C
10°C
| Min Temperature: | -2°C |
| Max Temperature: | 10°C |
|
Morning
5°C
|
Afternoon
10°C
|
Evening
5°C
|
||
|
wind
gusts
|
11
45
|
10
45
|
7
38
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1030 hPa
|
1029 hPa
|
1029 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
6°C
|
12°C
|
4°C
|
Next Week
Monday
13. 4.
2°C
12°C
| Min Temperature: | 2°C |
| Max Temperature: | 12°C |
|
Morning
6°C
|
Afternoon
12°C
|
Evening
7°C
|
||
|
wind
gusts
|
10
41
|
12
42
|
10
36
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1031 hPa
|
1030 hPa
|
1030 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
7°C
|
14°C
|
6°C
|
Tuesday
14. 4.
4°C
13°C
| Min Temperature: | 4°C |
| Max Temperature: | 13°C |
|
Morning
7°C
|
Afternoon
13°C
|
Evening
9°C
|
||
|
wind
gusts
|
10
40
|
8
42
|
11
45
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1030 hPa
|
1029 hPa
|
1029 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
8°C
|
15°C
|
7°C
|
Wednesday
15. 4.
5°C
13°C
| Min Temperature: | 5°C |
| Max Temperature: | 13°C |
|
Morning
8°C
|
Afternoon
13°C
|
Evening
9°C
|
||
|
wind
gusts
|
8
39
|
6
45
|
9
46
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1029 hPa
|
1028 hPa
|
1028 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
9°C
|
15°C
|
8°C
|
Thursday
16. 4.
6°C
13°C
| Min Temperature: | 6°C |
| Max Temperature: | 13°C |
|
Morning
8°C
|
Afternoon
13°C
|
Evening
8°C
|
||
|
wind
gusts
|
14
47
|
15
48
|
17
43
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1028 hPa
|
1028 hPa
|
1028 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
9°C
|
14°C
|
7°C
|
Friday
17. 4.
6°C
13°C
| Min Temperature: | 6°C |
| Max Temperature: | 13°C |
|
Morning
8°C
|
Afternoon
13°C
|
Evening
9°C
|
||
|
wind
gusts
|
17
43
|
19
48
|
15
40
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1028 hPa
|
1026 hPa
|
1025 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
9°C
|
15°C
|
8°C
|
Next Weekend
Saturday
18. 4.
7°C
15°C
| Min Temperature: | 7°C |
| Max Temperature: | 15°C |
|
Morning
10°C
|
Afternoon
15°C
|
Evening
10°C
|
||
|
wind
gusts
|
11
42
|
9
43
|
9
34
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1026 hPa
|
1025 hPa
|
1025 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
11°C
|
17°C
|
9°C
|
30-Day Monthly Weather Forecast
MON
TUE
WED
THU
FRI
SAT
SUN
1. 4.
11°/2°
2. 4.
13°/-3°
3. 4.
12°/-3°
4. 4.
8°/-2°
5. 4.
6°/2°
6. 4.
6°/2°
7. 4.
8°/1°
8. 4.
5°/-2°
9. 4.
6°/-5°
10. 4.
8°/-6°
11. 4.
9°/-4°
12. 4.
10°/-2°
13. 4.
12°/2°
14. 4.
13°/4°
15. 4.
13°/5°
16. 4.
13°/6°
17. 4.
13°/6°
18. 4.
15°/7°
19. 4.
16°/7°
20. 4.
11°/7°
21. 4.
12°/5°
22. 4.
13°/4°
23. 4.
13°/5°
24. 4.
13°/5°
25. 4.
14°/6°
26. 4.
14°/7°
27. 4.
16°/8°
28. 4.
14°/7°
29. 4.
15°/6°
30. 4.
16°/6°
What it means
precipitation
12 %
