- Weather
- Russia
- Moscow Oblast
- Ozeretskoye
Ozeretskoye: Long-term weather forecast for 14 days
The long-term weather forecast is updated 4 times a day. For the city of Ozeretskoye, you can also view hourly weather forecast or 30-day monthly weather forecast.
Min °CMax °C
Today
3. 4.
5°C
12°C
| Min Temperature: | 5°C |
| Max Temperature: | 12°C |
|
Morning
8°C
|
Afternoon
12°C
|
Evening
8°C
|
||
|
wind
gusts
|
23
49
|
24
60
|
18
49
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1005 hPa
|
1005 hPa
|
1006 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
8°C
|
13°C
|
6°C
|
This Weekend
Tomorrow
4. 4.
3°C
11°C
| Min Temperature: | 3°C |
| Max Temperature: | 11°C |
|
Morning
7°C
|
Afternoon
11°C
|
Evening
7°C
|
||
|
wind
gusts
|
15
35
|
23
46
|
19
37
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1008 hPa
|
1006 hPa
|
1005 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
9°C
|
12°C
|
6°C
|
Sunday
5. 4.
1°C
6°C
| Min Temperature: | 1°C |
| Max Temperature: | 6°C |
|
Morning
2°C
|
Afternoon
5°C
|
Evening
4°C
|
||
|
wind
gusts
|
27
77
|
40
92
|
40
87
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1001 hPa
|
1004 hPa
|
1008 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
2°C
|
5°C
|
4°C
|
Next Week
Monday
6. 4.
1°C
6°C
| Min Temperature: | 1°C |
| Max Temperature: | 6°C |
|
Morning
3°C
|
Afternoon
5°C
|
Evening
4°C
|
||
|
wind
gusts
|
30
74
|
28
73
|
19
55
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1007 hPa
|
1004 hPa
|
1003 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
4°C
|
5°C
|
3°C
|
Tuesday
7. 4.
0°C
6°C
| Min Temperature: | 0°C |
| Max Temperature: | 6°C |
|
Morning
3°C
|
Afternoon
6°C
|
Evening
4°C
|
||
|
wind
gusts
|
13
60
|
13
59
|
14
40
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1000 hPa
|
1000 hPa
|
1001 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
6°C
|
9°C
|
3°C
|
Wednesday
8. 4.
-2°C
5°C
| Min Temperature: | -2°C |
| Max Temperature: | 5°C |
|
Morning
3°C
|
Afternoon
5°C
|
Evening
2°C
|
||
|
wind
gusts
|
29
54
|
35
54
|
46
85
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1007 hPa
|
1010 hPa
|
1014 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
4°C
|
5°C
|
2°C
|
Thursday
9. 4.
-3°C
1°C
| Min Temperature: | -3°C |
| Max Temperature: | 1°C |
|
Morning
-1°C
|
Afternoon
0°C
|
Evening
-2°C
|
||
|
wind
gusts
|
45
79
|
47
84
|
28
81
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1018 hPa
|
1018 hPa
|
1019 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
2°C
|
3°C
|
-2°C
|
Friday
10. 4.
-4°C
2°C
| Min Temperature: | -4°C |
| Max Temperature: | 2°C |
|
Morning
-1°C
|
Afternoon
1°C
|
Evening
-2°C
|
||
|
wind
gusts
|
28
55
|
33
69
|
23
73
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1021 hPa
|
1018 hPa
|
1016 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
2°C
|
4°C
|
-2°C
|
Next Weekend
Saturday
11. 4.
-2°C
3°C
| Min Temperature: | -2°C |
| Max Temperature: | 3°C |
|
Morning
-1°C
|
Afternoon
3°C
|
Evening
-1°C
|
||
|
wind
gusts
|
37
61
|
31
54
|
21
57
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1018 hPa
|
1019 hPa
|
1022 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
2°C
|
6°C
|
-2°C
|
Sunday
12. 4.
-3°C
4°C
| Min Temperature: | -3°C |
| Max Temperature: | 4°C |
|
Morning
0°C
|
Afternoon
4°C
|
Evening
0°C
|
||
|
wind
gusts
|
21
51
|
19
53
|
8
50
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1024 hPa
|
1024 hPa
|
1024 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
3°C
|
7°C
|
-1°C
|
Next Week
Monday
13. 4.
-1°C
5°C
| Min Temperature: | -1°C |
| Max Temperature: | 5°C |
|
Morning
2°C
|
Afternoon
5°C
|
Evening
3°C
|
||
|
wind
gusts
|
6
50
|
8
46
|
7
50
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1022 hPa
|
1022 hPa
|
1023 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
5°C
|
7°C
|
2°C
|
Tuesday
14. 4.
1°C
8°C
| Min Temperature: | 1°C |
| Max Temperature: | 8°C |
|
Morning
4°C
|
Afternoon
8°C
|
Evening
4°C
|
||
|
wind
gusts
|
6
47
|
14
50
|
16
57
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1023 hPa
|
1023 hPa
|
1025 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
6°C
|
10°C
|
3°C
|
Wednesday
15. 4.
2°C
8°C
| Min Temperature: | 2°C |
| Max Temperature: | 8°C |
|
Morning
4°C
|
Afternoon
8°C
|
Evening
4°C
|
||
|
wind
gusts
|
21
52
|
19
41
|
12
46
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1028 hPa
|
1028 hPa
|
1028 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
6°C
|
11°C
|
3°C
|
Thursday
16. 4.
2°C
10°C
| Min Temperature: | 2°C |
| Max Temperature: | 10°C |
|
Morning
5°C
|
Afternoon
10°C
|
Evening
5°C
|
||
|
wind
gusts
|
17
48
|
14
43
|
13
44
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1029 hPa
|
1027 hPa
|
1027 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
8°C
|
14°C
|
4°C
|
30-Day Monthly Weather Forecast
MON
TUE
WED
THU
FRI
SAT
SUN
1. 4.
17°/4°
2. 4.
11°/3°
3. 4.
12°/5°
4. 4.
11°/3°
5. 4.
6°/1°
6. 4.
6°/1°
7. 4.
6°/0°
8. 4.
5°/-2°
9. 4.
1°/-3°
10. 4.
2°/-4°
11. 4.
3°/-2°
12. 4.
4°/-3°
13. 4.
5°/-1°
14. 4.
8°/1°
15. 4.
8°/2°
16. 4.
10°/2°
17. 4.
10°/3°
18. 4.
9°/3°
19. 4.
11°/5°
20. 4.
13°/5°
21. 4.
11°/6°
22. 4.
10°/4°
23. 4.
11°/4°
24. 4.
11°/5°
25. 4.
11°/4°
26. 4.
11°/4°
27. 4.
14°/6°
28. 4.
13°/7°
29. 4.
15°/8°
30. 4.
14°/7°
What it means
precipitation
12 %
