- Weather
- Georgia
- Samtskhe-Javakheti
- Odeti
Odeti: Long-term weather forecast for 14 days
The long-term weather forecast is updated 4 times a day. For the city of Odeti, you can also view hourly weather forecast or 30-day monthly weather forecast.
Min °CMax °C
Today
26. 5.
6°C
11°C
| Min Temperature: | 6°C |
| Max Temperature: | 11°C |
|
Morning
9°C
|
Afternoon
11°C
|
Evening
8°C
|
||
|
wind
gusts
|
23
85
|
37
102
|
34
97
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1018 hPa
|
1017 hPa
|
1017 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
9°C
|
12°C
|
8°C
|
Tomorrow
27. 5.
5°C
12°C
| Min Temperature: | 5°C |
| Max Temperature: | 12°C |
|
Morning
8°C
|
Afternoon
11°C
|
Evening
9°C
|
||
|
wind
gusts
|
33
131
|
31
117
|
14
76
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1018 hPa
|
1018 hPa
|
1019 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
10°C
|
14°C
|
9°C
|
Thursday
28. 5.
5°C
18°C
| Min Temperature: | 5°C |
| Max Temperature: | 18°C |
|
Morning
14°C
|
Afternoon
19°C
|
Evening
13°C
|
||
|
wind
gusts
|
5
65
|
18
77
|
13
67
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1015 hPa
|
1013 hPa
|
1014 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
16°C
|
20°C
|
13°C
|
Friday
29. 5.
2°C
12°C
| Min Temperature: | 2°C |
| Max Temperature: | 12°C |
|
Morning
11°C
|
Afternoon
9°C
|
Evening
4°C
|
||
|
wind
gusts
|
5
71
|
32
117
|
47
147
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1008 hPa
|
1009 hPa
|
1015 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
12°C
|
10°C
|
4°C
|
This Weekend
Saturday
30. 5.
0°C
8°C
| Min Temperature: | 0°C |
| Max Temperature: | 8°C |
|
Morning
5°C
|
Afternoon
7°C
|
Evening
4°C
|
||
|
wind
gusts
|
30
90
|
36
90
|
24
94
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1017 hPa
|
1017 hPa
|
1019 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
7°C
|
10°C
|
3°C
|
Sunday
31. 5.
1°C
13°C
| Min Temperature: | 1°C |
| Max Temperature: | 13°C |
|
Morning
7°C
|
Afternoon
13°C
|
Evening
10°C
|
||
|
wind
gusts
|
21
89
|
32
94
|
18
70
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1017 hPa
|
1015 hPa
|
1017 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
9°C
|
16°C
|
10°C
|
Next Week
Monday
1. 6.
4°C
15°C
| Min Temperature: | 4°C |
| Max Temperature: | 15°C |
|
Morning
10°C
|
Afternoon
15°C
|
Evening
13°C
|
||
|
wind
gusts
|
18
95
|
36
111
|
14
72
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1018 hPa
|
1018 hPa
|
1019 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
12°C
|
17°C
|
12°C
|
Tuesday
2. 6.
5°C
21°C
| Min Temperature: | 5°C |
| Max Temperature: | 21°C |
|
Morning
14°C
|
Afternoon
19°C
|
Evening
11°C
|
||
|
wind
gusts
|
9
60
|
22
79
|
2
13
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1018 hPa
|
1017 hPa
|
1020 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
16°C
|
21°C
|
10°C
|
Wednesday
3. 6.
9°C
20°C
| Min Temperature: | 9°C |
| Max Temperature: | 20°C |
|
Morning
17°C
|
Afternoon
21°C
|
Evening
11°C
|
||
|
wind
gusts
|
5
22
|
13
28
|
1
14
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1017 hPa
|
1016 hPa
|
1018 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
19°C
|
22°C
|
10°C
|
Thursday
4. 6.
10°C
21°C
| Min Temperature: | 10°C |
| Max Temperature: | 21°C |
|
Morning
18°C
|
Afternoon
22°C
|
Evening
13°C
|
||
|
wind
gusts
|
7
19
|
10
27
|
4
14
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1016 hPa
|
1015 hPa
|
1017 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
19°C
|
23°C
|
12°C
|
Friday
5. 6.
10°C
22°C
| Min Temperature: | 10°C |
| Max Temperature: | 22°C |
|
Morning
19°C
|
Afternoon
22°C
|
Evening
12°C
|
||
|
wind
gusts
|
9
23
|
17
34
|
8
18
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1015 hPa
|
1014 hPa
|
1017 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
21°C
|
23°C
|
11°C
|
Next Weekend
Saturday
6. 6.
10°C
22°C
| Min Temperature: | 10°C |
| Max Temperature: | 22°C |
|
Morning
19°C
|
Afternoon
22°C
|
Evening
12°C
|
||
|
wind
gusts
|
9
19
|
19
31
|
6
22
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1016 hPa
|
1015 hPa
|
1018 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
21°C
|
23°C
|
11°C
|
Sunday
7. 6.
11°C
23°C
| Min Temperature: | 11°C |
| Max Temperature: | 23°C |
|
Morning
20°C
|
Afternoon
23°C
|
Evening
13°C
|
||
|
wind
gusts
|
12
29
|
14
39
|
6
25
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1016 hPa
|
1014 hPa
|
1017 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
21°C
|
24°C
|
13°C
|
Next Week
Monday
8. 6.
12°C
23°C
| Min Temperature: | 12°C |
| Max Temperature: | 23°C |
|
Morning
19°C
|
Afternoon
24°C
|
Evening
14°C
|
||
|
wind
gusts
|
16
39
|
14
43
|
6
24
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1015 hPa
|
1013 hPa
|
1016 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
21°C
|
25°C
|
13°C
|
30-Day Monthly Weather Forecast
MON
TUE
WED
THU
FRI
SAT
SUN
1. 5.
19°/6°
2. 5.
11°/7°
3. 5.
16°/7°
4. 5.
19°/8°
5. 5.
17°/7°
6. 5.
8°/7°
7. 5.
14°/5°
8. 5.
17°/5°
9. 5.
22°/6°
10. 5.
22°/9°
11. 5.
22°/11°
12. 5.
20°/11°
13. 5.
21°/10°
14. 5.
23°/8°
15. 5.
18°/11°
16. 5.
10°/8°
17. 5.
19°/8°
18. 5.
16°/7°
19. 5.
10°/8°
20. 5.
22°/10°
21. 5.
20°/12°
22. 5.
18°/12°
23. 5.
22°/11°
24. 5.
20°/12°
25. 5.
14°/12°
26. 5.
11°/6°
27. 5.
12°/5°
28. 5.
18°/5°
29. 5.
12°/2°
30. 5.
8°/0°
31. 5.
13°/1°
What it means
precipitation
12 %
