- Weather
- Russia
- Novosibirsk Oblast
- Mysovaya
Mysovaya: Long-term weather forecast for 14 days
The long-term weather forecast is updated 4 times a day. For the city of Mysovaya, you can also view hourly weather forecast or 30-day monthly weather forecast.
Min °CMax °C
Today
22. 5.
1°C
5°C
| Min Temperature: | 1°C |
| Max Temperature: | 5°C |
|
Morning
3°C
|
Afternoon
5°C
|
Evening
5°C
|
||
|
wind
gusts
|
35
66
|
41
67
|
30
65
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1019 hPa
|
1019 hPa
|
1020 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
6°C
|
10°C
|
5°C
|
This Weekend
Tomorrow
23. 5.
2°C
12°C
| Min Temperature: | 2°C |
| Max Temperature: | 12°C |
|
Morning
4°C
|
Afternoon
8°C
|
Evening
11°C
|
||
|
wind
gusts
|
54
105
|
66
104
|
45
87
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1015 hPa
|
1008 hPa
|
1004 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
5°C
|
8°C
|
11°C
|
Sunday
24. 5.
5°C
11°C
| Min Temperature: | 5°C |
| Max Temperature: | 11°C |
|
Morning
6°C
|
Afternoon
8°C
|
Evening
8°C
|
||
|
wind
gusts
|
59
103
|
51
96
|
25
69
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1012 hPa
|
1019 hPa
|
1023 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
6°C
|
8°C
|
8°C
|
Next Week
Monday
25. 5.
3°C
16°C
| Min Temperature: | 3°C |
| Max Temperature: | 16°C |
|
Morning
8°C
|
Afternoon
15°C
|
Evening
15°C
|
||
|
wind
gusts
|
43
85
|
53
90
|
41
89
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1024 hPa
|
1021 hPa
|
1018 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
9°C
|
17°C
|
14°C
|
Tuesday
26. 5.
11°C
24°C
| Min Temperature: | 11°C |
| Max Temperature: | 24°C |
|
Morning
15°C
|
Afternoon
23°C
|
Evening
20°C
|
||
|
wind
gusts
|
30
60
|
25
62
|
15
50
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1015 hPa
|
1014 hPa
|
1013 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
15°C
|
25°C
|
19°C
|
Wednesday
27. 5.
13°C
26°C
| Min Temperature: | 13°C |
| Max Temperature: | 26°C |
|
Morning
18°C
|
Afternoon
25°C
|
Evening
23°C
|
||
|
wind
gusts
|
22
42
|
27
49
|
23
48
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1014 hPa
|
1012 hPa
|
1011 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
19°C
|
27°C
|
22°C
|
Thursday
28. 5.
14°C
25°C
| Min Temperature: | 14°C |
| Max Temperature: | 25°C |
|
Morning
19°C
|
Afternoon
25°C
|
Evening
22°C
|
||
|
wind
gusts
|
31
64
|
39
69
|
35
71
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1009 hPa
|
1008 hPa
|
1009 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
20°C
|
25°C
|
21°C
|
Friday
29. 5.
13°C
24°C
| Min Temperature: | 13°C |
| Max Temperature: | 24°C |
|
Morning
16°C
|
Afternoon
22°C
|
Evening
23°C
|
||
|
wind
gusts
|
31
68
|
43
74
|
23
68
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1013 hPa
|
1014 hPa
|
1015 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
18°C
|
24°C
|
23°C
|
Next Weekend
Saturday
30. 5.
16°C
25°C
| Min Temperature: | 16°C |
| Max Temperature: | 25°C |
|
Morning
16°C
|
Afternoon
25°C
|
Evening
25°C
|
||
|
wind
gusts
|
14
42
|
18
33
|
18
31
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1016 hPa
|
1015 hPa
|
1014 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
15°C
|
28°C
|
25°C
|
Sunday
31. 5.
17°C
26°C
| Min Temperature: | 17°C |
| Max Temperature: | 26°C |
|
Morning
17°C
|
Afternoon
26°C
|
Evening
24°C
|
||
|
wind
gusts
|
15
32
|
14
42
|
16
55
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1013 hPa
|
1012 hPa
|
1012 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
16°C
|
29°C
|
23°C
|
Next Week
Monday
1. 6.
15°C
23°C
| Min Temperature: | 15°C |
| Max Temperature: | 23°C |
|
Morning
15°C
|
Afternoon
23°C
|
Evening
23°C
|
||
|
wind
gusts
|
7
45
|
2
42
|
9
42
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1015 hPa
|
1016 hPa
|
1014 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
15°C
|
26°C
|
23°C
|
Tuesday
2. 6.
16°C
24°C
| Min Temperature: | 16°C |
| Max Temperature: | 24°C |
|
Morning
16°C
|
Afternoon
23°C
|
Evening
24°C
|
||
|
wind
gusts
|
6
36
|
11
37
|
9
37
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1016 hPa
|
1016 hPa
|
1014 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
15°C
|
27°C
|
24°C
|
Wednesday
3. 6.
15°C
24°C
| Min Temperature: | 15°C |
| Max Temperature: | 24°C |
|
Morning
15°C
|
Afternoon
24°C
|
Evening
23°C
|
||
|
wind
gusts
|
9
41
|
10
33
|
15
43
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1014 hPa
|
1013 hPa
|
1012 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
15°C
|
27°C
|
23°C
|
Thursday
4. 6.
15°C
22°C
| Min Temperature: | 15°C |
| Max Temperature: | 22°C |
|
Morning
14°C
|
Afternoon
21°C
|
Evening
22°C
|
||
|
wind
gusts
|
3
65
|
9
58
|
15
62
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1011 hPa
|
1011 hPa
|
1010 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
15°C
|
24°C
|
21°C
|
30-Day Monthly Weather Forecast
MON
TUE
WED
THU
FRI
SAT
SUN
1. 5.
29°/9°
2. 5.
20°/12°
3. 5.
16°/6°
4. 5.
18°/5°
5. 5.
23°/7°
6. 5.
20°/12°
7. 5.
22°/10°
8. 5.
24°/12°
9. 5.
26°/13°
10. 5.
20°/7°
11. 5.
6°/2°
12. 5.
6°/-1°
13. 5.
8°/-2°
14. 5.
8°/0°
15. 5.
12°/-2°
16. 5.
16°/5°
17. 5.
13°/6°
18. 5.
12°/1°
19. 5.
14°/1°
20. 5.
18°/4°
21. 5.
11°/5°
22. 5.
5°/1°
23. 5.
12°/2°
24. 5.
11°/5°
25. 5.
16°/3°
26. 5.
24°/11°
27. 5.
26°/13°
28. 5.
25°/14°
29. 5.
24°/13°
30. 5.
25°/16°
31. 5.
26°/17°
What it means
precipitation
12 %
