Leppik: Long-term weather forecast for 14 days
The long-term weather forecast is updated 4 times a day. For the city of Leppik, you can also view hourly weather forecast or 30-day monthly weather forecast.
Min °CMax °C
Today
15. 5.
-3°C
7°C
| Min Temperature: | -3°C |
| Max Temperature: | 7°C |
|
Morning
5°C
|
Afternoon
7°C
|
Evening
3°C
|
||
|
wind
gusts
|
35
70
|
44
73
|
28
61
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1009 hPa
|
1010 hPa
|
1011 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
8°C
|
9°C
|
2°C
|
This Weekend
Tomorrow
16. 5.
-4°C
7°C
| Min Temperature: | -4°C |
| Max Temperature: | 7°C |
|
Morning
5°C
|
Afternoon
7°C
|
Evening
3°C
|
||
|
wind
gusts
|
27
52
|
31
59
|
17
49
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1015 hPa
|
1015 hPa
|
1016 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
9°C
|
10°C
|
3°C
|
Sunday
17. 5.
-3°C
8°C
| Min Temperature: | -3°C |
| Max Temperature: | 8°C |
|
Morning
5°C
|
Afternoon
8°C
|
Evening
4°C
|
||
|
wind
gusts
|
13
44
|
17
45
|
16
42
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1017 hPa
|
1017 hPa
|
1018 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
10°C
|
12°C
|
4°C
|
Next Week
Monday
18. 5.
-2°C
10°C
| Min Temperature: | -2°C |
| Max Temperature: | 10°C |
|
Morning
7°C
|
Afternoon
10°C
|
Evening
7°C
|
||
|
wind
gusts
|
14
43
|
9
41
|
10
35
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1019 hPa
|
1017 hPa
|
1017 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
12°C
|
15°C
|
6°C
|
Tuesday
19. 5.
0°C
13°C
| Min Temperature: | 0°C |
| Max Temperature: | 13°C |
|
Morning
9°C
|
Afternoon
13°C
|
Evening
9°C
|
||
|
wind
gusts
|
11
40
|
11
40
|
12
32
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1014 hPa
|
1011 hPa
|
1010 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
14°C
|
17°C
|
9°C
|
Wednesday
20. 5.
3°C
15°C
| Min Temperature: | 3°C |
| Max Temperature: | 15°C |
|
Morning
11°C
|
Afternoon
15°C
|
Evening
11°C
|
||
|
wind
gusts
|
16
43
|
15
44
|
10
36
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1009 hPa
|
1008 hPa
|
1008 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
12°C
|
15°C
|
11°C
|
Thursday
21. 5.
7°C
17°C
| Min Temperature: | 7°C |
| Max Temperature: | 17°C |
|
Morning
13°C
|
Afternoon
17°C
|
Evening
13°C
|
||
|
wind
gusts
|
14
43
|
19
50
|
12
39
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1008 hPa
|
1008 hPa
|
1009 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
13°C
|
17°C
|
13°C
|
Friday
22. 5.
6°C
18°C
| Min Temperature: | 6°C |
| Max Temperature: | 18°C |
|
Morning
14°C
|
Afternoon
16°C
|
Evening
11°C
|
||
|
wind
gusts
|
13
44
|
18
56
|
8
56
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1009 hPa
|
1006 hPa
|
1001 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
15°C
|
18°C
|
10°C
|
Next Weekend
Saturday
23. 5.
8°C
17°C
| Min Temperature: | 8°C |
| Max Temperature: | 17°C |
|
Morning
12°C
|
Afternoon
17°C
|
Evening
12°C
|
||
|
wind
gusts
|
13
55
|
14
63
|
14
63
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1000 hPa
|
998 hPa
|
999 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
15°C
|
19°C
|
11°C
|
Sunday
24. 5.
8°C
14°C
| Min Temperature: | 8°C |
| Max Temperature: | 14°C |
|
Morning
13°C
|
Afternoon
14°C
|
Evening
11°C
|
||
|
wind
gusts
|
22
52
|
20
57
|
23
53
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1000 hPa
|
1000 hPa
|
1001 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
16°C
|
16°C
|
10°C
|
Next Week
Monday
25. 5.
9°C
16°C
| Min Temperature: | 9°C |
| Max Temperature: | 16°C |
|
Morning
12°C
|
Afternoon
16°C
|
Evening
12°C
|
||
|
wind
gusts
|
25
54
|
24
50
|
19
58
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1000 hPa
|
999 hPa
|
1000 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
13°C
|
18°C
|
11°C
|
Tuesday
26. 5.
10°C
18°C
| Min Temperature: | 10°C |
| Max Temperature: | 18°C |
|
Morning
14°C
|
Afternoon
18°C
|
Evening
13°C
|
||
|
wind
gusts
|
28
54
|
16
54
|
12
42
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1001 hPa
|
999 hPa
|
1001 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
17°C
|
20°C
|
12°C
|
Wednesday
27. 5.
9°C
17°C
| Min Temperature: | 9°C |
| Max Temperature: | 17°C |
|
Morning
14°C
|
Afternoon
17°C
|
Evening
12°C
|
||
|
wind
gusts
|
27
53
|
19
45
|
9
37
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1002 hPa
|
1001 hPa
|
1004 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
17°C
|
19°C
|
11°C
|
Thursday
28. 5.
8°C
15°C
| Min Temperature: | 8°C |
| Max Temperature: | 15°C |
|
Morning
12°C
|
Afternoon
15°C
|
Evening
11°C
|
||
|
wind
gusts
|
28
46
|
19
44
|
6
37
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1007 hPa
|
1007 hPa
|
1008 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
15°C
|
17°C
|
10°C
|
30-Day Monthly Weather Forecast
MON
TUE
WED
THU
FRI
SAT
SUN
1. 5.
7°/-3°
2. 5.
5°/-3°
3. 5.
5°/-3°
4. 5.
6°/-3°
5. 5.
9°/-3°
6. 5.
8°/-2°
7. 5.
7°/-3°
8. 5.
9°/-1°
9. 5.
7°/-1°
10. 5.
5°/-2°
11. 5.
5°/-4°
12. 5.
8°/-5°
13. 5.
8°/2°
14. 5.
5°/-1°
15. 5.
7°/-3°
16. 5.
7°/-4°
17. 5.
8°/-3°
18. 5.
10°/-2°
19. 5.
13°/0°
20. 5.
15°/3°
21. 5.
17°/7°
22. 5.
18°/6°
23. 5.
17°/8°
24. 5.
14°/8°
25. 5.
16°/9°
26. 5.
18°/10°
27. 5.
17°/9°
28. 5.
15°/8°
29. 5.
17°/8°
30. 5.
19°/8°
31. 5.
18°/9°
What it means
precipitation
12 %
