Kozhva: Long-term weather forecast for 14 days
The long-term weather forecast is updated 4 times a day. For the city of Kozhva, you can also view hourly weather forecast or 30-day monthly weather forecast.
Min °CMax °C
Today
3. 4.
1°C
8°C
| Min Temperature: | 1°C |
| Max Temperature: | 8°C |
|
Morning
5°C
|
Afternoon
7°C
|
Evening
4°C
|
||
|
wind
gusts
|
26
51
|
21
51
|
18
45
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1008 hPa
|
1005 hPa
|
1001 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
5°C
|
6°C
|
3°C
|
This Weekend
Tomorrow
4. 4.
-1°C
3°C
| Min Temperature: | -1°C |
| Max Temperature: | 3°C |
|
Morning
2°C
|
Afternoon
2°C
|
Evening
1°C
|
||
|
wind
gusts
|
13
53
|
30
67
|
36
80
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
996 hPa
|
998 hPa
|
1001 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
1°C
|
2°C
|
0°C
|
Sunday
5. 4.
-5°C
1°C
| Min Temperature: | -5°C |
| Max Temperature: | 1°C |
|
Morning
-1°C
|
Afternoon
1°C
|
Evening
-4°C
|
||
|
wind
gusts
|
30
54
|
23
58
|
8
34
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1007 hPa
|
1010 hPa
|
1012 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
1°C
|
1°C
|
-5°C
|
Next Week
Monday
6. 4.
-7°C
2°C
| Min Temperature: | -7°C |
| Max Temperature: | 2°C |
|
Morning
-1°C
|
Afternoon
2°C
|
Evening
-2°C
|
||
|
wind
gusts
|
13
36
|
12
38
|
11
29
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1013 hPa
|
1010 hPa
|
1009 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
1°C
|
2°C
|
-3°C
|
Tuesday
7. 4.
-7°C
1°C
| Min Temperature: | -7°C |
| Max Temperature: | 1°C |
|
Morning
-1°C
|
Afternoon
0°C
|
Evening
-4°C
|
||
|
wind
gusts
|
30
60
|
30
59
|
31
70
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1006 hPa
|
1008 hPa
|
1012 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
1°C
|
1°C
|
-4°C
|
Wednesday
8. 4.
-10°C
-7°C
| Min Temperature: | -10°C |
| Max Temperature: | -7°C |
|
Morning
-8°C
|
Afternoon
-7°C
|
Evening
-9°C
|
||
|
wind
gusts
|
40
93
|
41
92
|
39
84
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1020 hPa
|
1020 hPa
|
1021 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
-5°C
|
-5°C
|
-8°C
|
Thursday
9. 4.
-11°C
-6°C
| Min Temperature: | -11°C |
| Max Temperature: | -6°C |
|
Morning
-9°C
|
Afternoon
-7°C
|
Evening
-8°C
|
||
|
wind
gusts
|
34
75
|
34
72
|
31
66
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1022 hPa
|
1021 hPa
|
1021 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
-6°C
|
-5°C
|
-8°C
|
Friday
10. 4.
-10°C
-3°C
| Min Temperature: | -10°C |
| Max Temperature: | -3°C |
|
Morning
-7°C
|
Afternoon
-5°C
|
Evening
-10°C
|
||
|
wind
gusts
|
31
58
|
36
77
|
34
79
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1019 hPa
|
1018 hPa
|
1018 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
-5°C
|
-3°C
|
-10°C
|
Next Weekend
Saturday
11. 4.
-11°C
-5°C
| Min Temperature: | -11°C |
| Max Temperature: | -5°C |
|
Morning
-8°C
|
Afternoon
-5°C
|
Evening
-8°C
|
||
|
wind
gusts
|
18
36
|
13
31
|
10
34
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1019 hPa
|
1020 hPa
|
1021 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
-4°C
|
-3°C
|
-9°C
|
Sunday
12. 4.
-10°C
-3°C
| Min Temperature: | -10°C |
| Max Temperature: | -3°C |
|
Morning
-6°C
|
Afternoon
-3°C
|
Evening
-6°C
|
||
|
wind
gusts
|
13
27
|
12
28
|
6
27
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1020 hPa
|
1020 hPa
|
1021 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
-2°C
|
-1°C
|
-7°C
|
Next Week
Monday
13. 4.
-8°C
-2°C
| Min Temperature: | -8°C |
| Max Temperature: | -2°C |
|
Morning
-4°C
|
Afternoon
-2°C
|
Evening
-4°C
|
||
|
wind
gusts
|
9
42
|
13
43
|
8
44
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1022 hPa
|
1023 hPa
|
1023 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
-1°C
|
0°C
|
-5°C
|
Tuesday
14. 4.
-5°C
-1°C
| Min Temperature: | -5°C |
| Max Temperature: | -1°C |
|
Morning
-2°C
|
Afternoon
-1°C
|
Evening
-3°C
|
||
|
wind
gusts
|
9
40
|
10
42
|
8
45
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1025 hPa
|
1026 hPa
|
1027 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
0°C
|
0°C
|
-4°C
|
Wednesday
15. 4.
-5°C
1°C
| Min Temperature: | -5°C |
| Max Temperature: | 1°C |
|
Morning
-2°C
|
Afternoon
1°C
|
Evening
-2°C
|
||
|
wind
gusts
|
10
41
|
10
38
|
5
31
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1027 hPa
|
1027 hPa
|
1027 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
1°C
|
2°C
|
-3°C
|
Thursday
16. 4.
-3°C
2°C
| Min Temperature: | -3°C |
| Max Temperature: | 2°C |
|
Morning
0°C
|
Afternoon
2°C
|
Evening
0°C
|
||
|
wind
gusts
|
13
48
|
14
50
|
10
47
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1026 hPa
|
1025 hPa
|
1024 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
2°C
|
3°C
|
0°C
|
30-Day Monthly Weather Forecast
MON
TUE
WED
THU
FRI
SAT
SUN
1. 4.
6°/-2°
2. 4.
7°/1°
3. 4.
8°/1°
4. 4.
3°/-1°
5. 4.
1°/-5°
6. 4.
2°/-7°
7. 4.
1°/-7°
8. 4.
-7°/-10°
9. 4.
-6°/-11°
10. 4.
-3°/-10°
11. 4.
-5°/-11°
12. 4.
-3°/-10°
13. 4.
-2°/-8°
14. 4.
-1°/-5°
15. 4.
1°/-5°
16. 4.
2°/-3°
17. 4.
3°/-1°
18. 4.
1°/-3°
19. 4.
2°/-4°
20. 4.
3°/-3°
21. 4.
3°/-2°
22. 4.
4°/-1°
23. 4.
3°/-1°
24. 4.
5°/-2°
25. 4.
4°/-1°
26. 4.
3°/-2°
27. 4.
5°/-1°
28. 4.
6°/-1°
29. 4.
7°/-1°
30. 4.
6°/2°
What it means
precipitation
12 %
