Bayonne: Long-term weather forecast for 14 days
The long-term weather forecast is updated 4 times a day. For the city of Bayonne, you can also view hourly weather forecast or 30-day monthly weather forecast.
Min °CMax °C
Today
13. 5.
12°C
22°C
| Min Temperature: | 12°C |
| Max Temperature: | 22°C |
|
Morning
16°C
|
Afternoon
20°C
|
Evening
17°C
|
||
|
wind
gusts
|
24
76
|
53
119
|
43
118
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1015 hPa
|
1011 hPa
|
1010 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
18°C
|
23°C
|
17°C
|
Tomorrow
14. 5.
13°C
20°C
| Min Temperature: | 13°C |
| Max Temperature: | 20°C |
|
Morning
14°C
|
Afternoon
19°C
|
Evening
17°C
|
||
|
wind
gusts
|
11
27
|
15
51
|
37
83
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1007 hPa
|
1005 hPa
|
1006 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
15°C
|
22°C
|
17°C
|
Friday
15. 5.
11°C
17°C
| Min Temperature: | 11°C |
| Max Temperature: | 17°C |
|
Morning
13°C
|
Afternoon
16°C
|
Evening
16°C
|
||
|
wind
gusts
|
30
60
|
35
66
|
24
64
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1009 hPa
|
1011 hPa
|
1014 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
15°C
|
19°C
|
16°C
|
This Weekend
Saturday
16. 5.
13°C
22°C
| Min Temperature: | 13°C |
| Max Temperature: | 22°C |
|
Morning
17°C
|
Afternoon
22°C
|
Evening
19°C
|
||
|
wind
gusts
|
18
55
|
32
75
|
20
64
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1019 hPa
|
1017 hPa
|
1015 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
20°C
|
26°C
|
20°C
|
Sunday
17. 5.
17°C
28°C
| Min Temperature: | 17°C |
| Max Temperature: | 28°C |
|
Morning
20°C
|
Afternoon
27°C
|
Evening
25°C
|
||
|
wind
gusts
|
21
52
|
24
58
|
12
44
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1015 hPa
|
1015 hPa
|
1017 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
22°C
|
30°C
|
25°C
|
Next Week
Monday
18. 5.
17°C
27°C
| Min Temperature: | 17°C |
| Max Temperature: | 27°C |
|
Morning
23°C
|
Afternoon
26°C
|
Evening
19°C
|
||
|
wind
gusts
|
12
43
|
28
63
|
24
59
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1022 hPa
|
1021 hPa
|
1021 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
27°C
|
32°C
|
22°C
|
Tuesday
19. 5.
17°C
30°C
| Min Temperature: | 17°C |
| Max Temperature: | 30°C |
|
Morning
23°C
|
Afternoon
29°C
|
Evening
26°C
|
||
|
wind
gusts
|
18
56
|
34
75
|
28
70
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1019 hPa
|
1016 hPa
|
1015 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
26°C
|
34°C
|
26°C
|
Wednesday
20. 5.
20°C
29°C
| Min Temperature: | 20°C |
| Max Temperature: | 29°C |
|
Morning
23°C
|
Afternoon
25°C
|
Evening
24°C
|
||
|
wind
gusts
|
23
53
|
26
66
|
22
71
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1017 hPa
|
1016 hPa
|
1014 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
25°C
|
26°C
|
24°C
|
Thursday
21. 5.
18°C
23°C
| Min Temperature: | 18°C |
| Max Temperature: | 23°C |
|
Morning
18°C
|
Afternoon
23°C
|
Evening
20°C
|
||
|
wind
gusts
|
8
65
|
16
62
|
8
60
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1016 hPa
|
1015 hPa
|
1015 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
19°C
|
24°C
|
20°C
|
Friday
22. 5.
16°C
20°C
| Min Temperature: | 16°C |
| Max Temperature: | 20°C |
|
Morning
16°C
|
Afternoon
20°C
|
Evening
17°C
|
||
|
wind
gusts
|
5
60
|
8
57
|
2
62
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1017 hPa
|
1016 hPa
|
1016 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
17°C
|
22°C
|
17°C
|
Next Weekend
Saturday
23. 5.
14°C
21°C
| Min Temperature: | 14°C |
| Max Temperature: | 21°C |
|
Morning
14°C
|
Afternoon
21°C
|
Evening
18°C
|
||
|
wind
gusts
|
15
59
|
16
57
|
13
51
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1019 hPa
|
1018 hPa
|
1019 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
15°C
|
23°C
|
18°C
|
Sunday
24. 5.
14°C
23°C
| Min Temperature: | 14°C |
| Max Temperature: | 23°C |
|
Morning
15°C
|
Afternoon
23°C
|
Evening
19°C
|
||
|
wind
gusts
|
16
42
|
18
39
|
16
51
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1023 hPa
|
1022 hPa
|
1022 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
16°C
|
26°C
|
19°C
|
Next Week
Monday
25. 5.
16°C
24°C
| Min Temperature: | 16°C |
| Max Temperature: | 24°C |
|
Morning
17°C
|
Afternoon
24°C
|
Evening
20°C
|
||
|
wind
gusts
|
9
52
|
17
54
|
16
57
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1023 hPa
|
1021 hPa
|
1021 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
18°C
|
25°C
|
20°C
|
Tuesday
26. 5.
15°C
24°C
| Min Temperature: | 15°C |
| Max Temperature: | 24°C |
|
Morning
16°C
|
Afternoon
24°C
|
Evening
21°C
|
||
|
wind
gusts
|
19
42
|
15
42
|
13
57
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1024 hPa
|
1022 hPa
|
1021 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
17°C
|
27°C
|
21°C
|
30-Day Monthly Weather Forecast
MON
TUE
WED
THU
FRI
SAT
SUN
1. 5.
60°/47°
2. 5.
58°/51°
3. 5.
58°/46°
4. 5.
69°/51°
5. 5.
78°/58°
6. 5.
68°/61°
7. 5.
62°/53°
8. 5.
62°/50°
9. 5.
62°/54°
10. 5.
66°/51°
11. 5.
59°/54°
12. 5.
62°/49°
13. 5.
22°/12°
14. 5.
20°/13°
15. 5.
17°/11°
16. 5.
22°/13°
17. 5.
28°/17°
18. 5.
27°/17°
19. 5.
30°/17°
20. 5.
29°/20°
21. 5.
23°/18°
22. 5.
20°/16°
23. 5.
21°/14°
24. 5.
23°/14°
25. 5.
24°/16°
26. 5.
24°/15°
27. 5.
23°/16°
28. 5.
24°/17°
29. 5.
25°/16°
30. 5.
24°/17°
31. 5.
25°/17°
What it means
precipitation
12 %
