- Weather
- Russia
- Pskov Oblast
- Barsuki
Barsuki: Long-term weather forecast for 14 days
The long-term weather forecast is updated 4 times a day. For the city of Barsuki, you can also view hourly weather forecast or 30-day monthly weather forecast.
Min °CMax °C
Today
29. 4.
-2°C
7°C
| Min Temperature: | -2°C |
| Max Temperature: | 7°C |
|
Morning
3°C
|
Afternoon
7°C
|
Evening
5°C
|
||
|
wind
gusts
|
30
57
|
32
58
|
20
52
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1021 hPa
|
1022 hPa
|
1022 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
5°C
|
9°C
|
4°C
|
Tomorrow
30. 4.
-1°C
9°C
| Min Temperature: | -1°C |
| Max Temperature: | 9°C |
|
Morning
4°C
|
Afternoon
9°C
|
Evening
5°C
|
||
|
wind
gusts
|
19
48
|
24
48
|
26
59
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1025 hPa
|
1022 hPa
|
1022 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
6°C
|
11°C
|
5°C
|
Friday
1. 5.
3°C
10°C
| Min Temperature: | 3°C |
| Max Temperature: | 10°C |
|
Morning
5°C
|
Afternoon
9°C
|
Evening
8°C
|
||
|
wind
gusts
|
17
33
|
15
35
|
12
28
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1023 hPa
|
1023 hPa
|
1022 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
5°C
|
10°C
|
7°C
|
This Weekend
Saturday
2. 5.
5°C
20°C
| Min Temperature: | 5°C |
| Max Temperature: | 20°C |
|
Morning
12°C
|
Afternoon
19°C
|
Evening
16°C
|
||
|
wind
gusts
|
31
67
|
37
69
|
22
66
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1020 hPa
|
1018 hPa
|
1016 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
13°C
|
20°C
|
15°C
|
Sunday
3. 5.
8°C
22°C
| Min Temperature: | 8°C |
| Max Temperature: | 22°C |
|
Morning
15°C
|
Afternoon
22°C
|
Evening
17°C
|
||
|
wind
gusts
|
35
66
|
44
72
|
29
68
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1016 hPa
|
1014 hPa
|
1012 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
16°C
|
23°C
|
16°C
|
Next Week
Monday
4. 5.
11°C
17°C
| Min Temperature: | 11°C |
| Max Temperature: | 17°C |
|
Morning
14°C
|
Afternoon
16°C
|
Evening
14°C
|
||
|
wind
gusts
|
12
42
|
9
40
|
8
27
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1013 hPa
|
1013 hPa
|
1013 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
14°C
|
16°C
|
14°C
|
Tuesday
5. 5.
11°C
21°C
| Min Temperature: | 11°C |
| Max Temperature: | 21°C |
|
Morning
16°C
|
Afternoon
21°C
|
Evening
17°C
|
||
|
wind
gusts
|
14
63
|
22
75
|
12
66
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1013 hPa
|
1011 hPa
|
1011 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
18°C
|
21°C
|
17°C
|
Wednesday
6. 5.
11°C
20°C
| Min Temperature: | 11°C |
| Max Temperature: | 20°C |
|
Morning
14°C
|
Afternoon
20°C
|
Evening
14°C
|
||
|
wind
gusts
|
15
55
|
15
46
|
12
33
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1014 hPa
|
1014 hPa
|
1014 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
15°C
|
21°C
|
13°C
|
Thursday
7. 5.
11°C
19°C
| Min Temperature: | 11°C |
| Max Temperature: | 19°C |
|
Morning
14°C
|
Afternoon
19°C
|
Evening
13°C
|
||
|
wind
gusts
|
7
49
|
17
56
|
6
63
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1017 hPa
|
1017 hPa
|
1018 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
15°C
|
20°C
|
12°C
|
Friday
8. 5.
10°C
16°C
| Min Temperature: | 10°C |
| Max Temperature: | 16°C |
|
Morning
11°C
|
Afternoon
16°C
|
Evening
11°C
|
||
|
wind
gusts
|
13
49
|
20
54
|
5
40
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1021 hPa
|
1020 hPa
|
1020 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
12°C
|
18°C
|
10°C
|
Next Weekend
Saturday
9. 5.
7°C
16°C
| Min Temperature: | 7°C |
| Max Temperature: | 16°C |
|
Morning
11°C
|
Afternoon
16°C
|
Evening
11°C
|
||
|
wind
gusts
|
7
45
|
6
43
|
6
48
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1019 hPa
|
1017 hPa
|
1015 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
12°C
|
17°C
|
10°C
|
Sunday
10. 5.
8°C
14°C
| Min Temperature: | 8°C |
| Max Temperature: | 14°C |
|
Morning
11°C
|
Afternoon
14°C
|
Evening
10°C
|
||
|
wind
gusts
|
5
52
|
12
52
|
12
37
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1014 hPa
|
1013 hPa
|
1014 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
12°C
|
15°C
|
10°C
|
Next Week
Monday
11. 5.
7°C
16°C
| Min Temperature: | 7°C |
| Max Temperature: | 16°C |
|
Morning
11°C
|
Afternoon
16°C
|
Evening
10°C
|
||
|
wind
gusts
|
13
49
|
12
40
|
6
46
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1018 hPa
|
1017 hPa
|
1018 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
12°C
|
18°C
|
9°C
|
Tuesday
12. 5.
7°C
17°C
| Min Temperature: | 7°C |
| Max Temperature: | 17°C |
|
Morning
12°C
|
Afternoon
17°C
|
Evening
11°C
|
||
|
wind
gusts
|
6
49
|
12
57
|
4
61
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1020 hPa
|
1018 hPa
|
1017 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
13°C
|
18°C
|
10°C
|
30-Day Monthly Weather Forecast
MON
TUE
WED
THU
FRI
SAT
SUN
1. 4.
14°/6°
2. 4.
14°/1°
3. 4.
13°/-2°
4. 4.
8°/1°
5. 4.
10°/3°
6. 4.
9°/3°
7. 4.
5°/2°
8. 4.
3°/0°
9. 4.
5°/-2°
10. 4.
6°/-2°
11. 4.
8°/0°
12. 4.
8°/1°
13. 4.
12°/-1°
14. 4.
14°/0°
15. 4.
13°/4°
16. 4.
11°/5°
17. 4.
10°/5°
18. 4.
11°/4°
19. 4.
7°/1°
20. 4.
9°/-1°
21. 4.
11°/-1°
22. 4.
14°/-1°
23. 4.
9°/1°
24. 4.
9°/-1°
25. 4.
12°/4°
26. 4.
8°/0°
27. 4.
7°/0°
28. 4.
7°/0°
29. 4.
7°/-2°
30. 4.
9°/-1°
What it means
precipitation
12 %
