Current Weather Znob-Trubchevs’ka
Current weather for the city of Znob-Trubchevs’ka. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
14°C
feels like 13°C
| wind | 7 mph |
|---|---|
| wind gusts | 13 mph |
| pressure | 1001 hPa |
| humidity | 0 % |
| cloud cover | 98 % |
| dew point | 14°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 13. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | -1°C |
| Average: | 13°C |
