- Weather
- Republic of Korea
- Chungcheongnam-do
- Yugye-ri
Current Weather Yugye-ri
Current weather for the city of Yugye-ri. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
23°C
feels like 23°C
| wind | 7 mph |
|---|---|
| wind gusts | 10 mph |
| pressure | 1009 hPa |
| humidity | 52 % |
| cloud cover | 43 % |
| dew point | 12°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 13. 5.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 9°C |
| Average: | 16°C |
