- Weather
- Russia
- Republic of Karelia
- Yevgora
Current Weather Yevgora
Current weather for the city of Yevgora. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
2°C
feels like -1°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 3 mph |
| pressure | 1015 hPa |
| humidity | 0 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | -4°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 3.
| MAX: | 9°C |
| MIN: | -18°C |
| Average: | -2°C |
