- Weather
- Republic of Belarus
- Vitebsk Region
- Yeronenki
Current Weather Yeronenki
Current weather for the city of Yeronenki. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
9°C
feels like 8°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 5 mph |
| pressure | 1009 hPa |
| humidity | 54 % |
| cloud cover | 64 % |
| dew point | -3°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 3. 4.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | -7°C |
| Average: | 5°C |
