- Weather
- North Korea
- Yanggang-do
- Wigye-ri
Current Weather Wigye-ri
Current weather for the city of Wigye-ri. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
8°C
feels like 8°C
| wind | 0 mph |
|---|---|
| wind gusts | 1 mph |
| pressure | 1010 hPa |
| humidity | 68 % |
| cloud cover | 42 % |
| dew point | 3°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 4.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 0°C |
| Average: | 11°C |
