Current Weather Wexford/Maryvale
Current weather for the city of Wexford/Maryvale. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
21°C
feels like 22°C
| wind | 10 mph |
|---|---|
| wind gusts | 20 mph |
| pressure | 1012 hPa |
| humidity | 36 % |
| cloud cover | 33 % |
| dew point | 6°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 27. 5.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | 5°C |
| Average: | 12°C |
