- Weather
- United States of America
- Kansas
- Wetmore
Current Weather Wetmore
Current weather for the city of Wetmore. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
29°C
feels like 30°C
| wind | 15 mph |
|---|---|
| wind gusts | 26 mph |
| pressure | 1004 hPa |
| humidity | 44 % |
| cloud cover | 90 % |
| dew point | 15°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 31. 3.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | -9°C |
| Average: | 10°C |
