- Weather
- United States of America
- Maryland
- West Laurel
Current Weather West Laurel
Current weather for the city of West Laurel. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
13°C
feels like 12°C
| wind | 9 mph |
|---|---|
| wind gusts | 18 mph |
| pressure | 1026 hPa |
| humidity | 89 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 11°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 2. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -1°C |
| Average: | 11°C |
