Current Weather Wayne
Current weather for the city of Wayne. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Flood Advisory
Valid to 2. 4. (03:30)
22°C
feels like 22°C
| wind | 14 mph |
|---|---|
| wind gusts | 28 mph |
| pressure | 1008 hPa |
| humidity | 64 % |
| cloud cover | 75 % |
| dew point | 15°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 2. 4.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 1°C |
| Average: | 15°C |
