- Weather
- Republic of Korea
- Gyeonggi-do
- Wau-ri
Current Weather Wau-ri
Current weather for the city of Wau-ri. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
13°C
feels like 11°C
| wind | 9 mph |
|---|---|
| wind gusts | 15 mph |
| pressure | 1001 hPa |
| humidity | 76 % |
| cloud cover | 99 % |
| dew point | 9°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 3. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 5°C |
| Average: | 15°C |
