- Weather
- Republic of Korea
- Gyeonggi-do
- Wau-ri
Current Weather Wau-ri
Current weather for the city of Wau-ri. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
9°C
feels like 11°C
| wind | 1 mph |
|---|---|
| wind gusts | 2 mph |
| pressure | 1017 hPa |
| humidity | 40 % |
| cloud cover | 28 % |
| dew point | -4°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 29. 4.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 5°C |
| Average: | 16°C |
