- Weather
- France
- Bourgogne-Franche-Comté
- Vy-le-Ferroux
Current Weather Vy-le-Ferroux
Current weather for the city of Vy-le-Ferroux. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
9°C
feels like 7°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 13 mph |
| pressure | 1021 hPa |
| humidity | 73 % |
| cloud cover | 73 % |
| dew point | 1°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 27. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 0°C |
| Average: | 12°C |
