Current Weather Vulcana-Pandele
Current weather for the city of Vulcana-Pandele. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Snowfall
Valid to 4. 4. (18:00)
Wind gusts
Valid to 2. 4. (20:00)
6°C
feels like 4°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 7 mph |
| pressure | 1021 hPa |
| humidity | 91 % |
| cloud cover | 78 % |
| dew point | 3°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 5. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -2°C |
| Average: | 10°C |
