Current Weather Ville-sous-la-Ferté
Current weather for the city of Ville-sous-la-Ferté. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
20°C
feels like 20°C
| wind | 8 mph |
|---|---|
| wind gusts | 12 mph |
| pressure | 1020 hPa |
| humidity | 66 % |
| cloud cover | 80 % |
| dew point | 11°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 2. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 3°C |
| Average: | 13°C |
