- Weather
- Italy
- Aosta Valley
- Villair-Amerique
Current Weather Villair-Amerique
Current weather for the city of Villair-Amerique. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Wind
Valid from 14. 5. (06:00) to 15. 5. (02:00)
6°C
feels like 3°C
| wind | 0 mph |
|---|---|
| wind gusts | 9 mph |
| pressure | 1009 hPa |
| humidity | 58 % |
| cloud cover | 40 % |
| dew point | -5°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 13. 5.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -2°C |
| Average: | 11°C |
